
влевовправо
Набір склянок (стаканів) для віскі Pasabahce 305мл Estrella 4шт
- Готово до відправки
- Код: 520542
325 ₴/набір
+380 (63) 598-99-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склянки для віскі Pasabahce серії Estrella мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Склянки для віскі виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Склянки для віскі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: прозоре сткло
Об'ем: 305мл
Висота: 95мм
Верхній діаметр: 85мм
Нижній діаметр: 66ммКількість склянок в наборі: 4шт
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 305 мл |
| Висота | 95 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 66 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 325 ₴/набір


