Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склянки Pasabahce серії Timeless мають неповторний вишуканий дизайн і вирізняються високою якістю та практичністю. Склянки виготовлені з прозорого загартованого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони слугуватимуть Вам довгі роки, не втрачаючи водночас своєї естетичності та функціональності. Склянки Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості свята.
Матеріал: прозоре загартоване скло
Об'єм: 450мл
Висота: 161мм
Верхній діаметр: 78мм
Нижній діаметр: 71 ммКількість склянок у наборі: 12 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 450 мл |
| Висота | 161 мм |
| Верхній діаметр | 78 мм |
| Нижній діаметр | 71 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 115 ₴


