
Набір стаканів високих 475мл Casablanсa 52707 (12шт)
- В наявності
- Код: 52707-12
700 ₴/набір
+380 (63) 598-99-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакани Pasabahce серії Casablanсa мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Стакани виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 475мл
Висота: 162мм
Верхній діаметр: 86мм
Нижній діаметр: 54ммКількість склянок в наборі: 12шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 475 мл |
| Висота | 162 мм |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Нижній діаметр | 54 мм |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 700 ₴/набір
