Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакани високі Pasabahce серії Karat мають неповторний вишуканий дизайн і відрізняються високою якістю та практичністю. Високі склянки виконані із загартованого прозорого скла з використанням сучасних технологій, завдяки чому вони прослужать Вам довгі роки, не втрачаючи при цьому своїй естетичності та функціональності. Стакани високі Pasabahce неодмінно допоможуть прикрасити Ваш стіл і додати особливої урочистості святу.
Матеріал: загартоване скло прозоре
Об'єм: 330мл
Кількість склянок в наборі: 6шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 330 мл |
| Висота | 146 мм |
| Верхній діаметр | 72 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 285 ₴/набір

